[INFO] Najlepsze serwisy Śląsk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • crom.de
    RS
    • 2012
    • 1545
    • Superb II (3T4)
    • CAXA 1.4 TSI 122 KM

    Szukam kogoś w okolicy Katowic kto by zdiagnozował i naprawił dyferencjał. Będzie pewnie wałek do wymiany, jak naprędce przeczytałem. Na razie wiem, że prawe koło kręci się samo a lewe razem z prawym. Myślałem nad ASO, ale nie wiem...
    - Superb
    - Panda 1.2

    Komentarz

    • METALLICA
      Drive
      • 2009
      • 78

      Ja mogę polecić ASO Lemir - Skoda Dąbrowa Górnicza. Nie wiem jak naprawiają samochody, ale malowałem u nich przedni zderzak po małej przygodzie i było OK byłem na kilku przeglądach kilku regulacjach i też wszystko jak najbardziej OK. Serwisanci bardzo mili wszystko wytłumaczą jak czegoś nie wiedza mówią że nie wiedza a nie próbują obejść temat no i przede wszystkim słuchają co się do nich mówi. Porównując do ASO Śliwki gdzie miałem nieprzyjemność być kilka razy to czułem się jak w innym świecie nie byłem intruzem tylko klientem. Ostatnio byłem w ASO Lemir na regulacji gazu w mojej CITIGO 1.0 MPI LPG, chciałem sobie zmniejszyć temperaturę przełączania z PB na LPG i wyłączyć dotrysk gdyż u Śliwki Pan serwisant tłumaczył mi z 15 min że się nie da że nie ma możliwości technicznych bo mapy, gwarancji itp itd i nie wolno dotykać. W ASO Lemir trwało to 15 min GRATIS bez żadnego problemu i oświecono mnie że w Citigo nie ma dotrysku i oni nie wiedza czemu gdzie indziej tak mi powiedzieli. A według mnie to bardzo proste - NIEWIEDZA i NIE CHCIEJSTWO :twisted: :twisted: :twisted:
      Jak byłem na przeglądach sami proponowali mi że mogę mieć swoje filtry i oleje bo będzie taniej, jak chciałem kupic jakąś część sami proponowali o wielie tańsze zamienniki mówiąc że będzie dla mnie taniej. Gdzie indziej się z tym spotkałem. No i maja super Salon podobno pierwszy taki w Europie
      OCTAVIA 2 FL MINT 1.6 MPI + GAZ Landi Renzo
      CITIGO 1.0 MPI + GAZ Landi Renzo

      PIŁEŚ NIE JEDŹ - JECHAŁEŚ NIE DZWOŃ

      Komentarz

      • gemi
        Classic
        • 2014
        • 28

        Czy ktoś robił coś więcej w ASO Lemir - Skoda Dąbrowa Górnicza?

        Przymierzam się nieśmiało do wymiany rozrządu u nich właśnie. No chyba, że ktoś poleci zaufanego speca co mi nie spapra 1.8 TFSI . Szczególnie, że w planie jest wirus.

        Komentarz

        • Dramok11
          Classic
          • 2014
          • 10

          W Rybniku dobry warsztat z którego korzystałem jest na ul. Przemysłowej 3. Naprawiałem tam klimatyzacje i byłem zadowolony, szybko zrobili, tylko trochę drogo wyszło.

          Komentarz

          • filipous
            Classic
            • 2015
            • 25

            Wita Nowy .

            Szukałem , ale nie znalazłem .

            Przepraszam jeśli mi się nie udało.

            Szukam dobrego serwisu - polecanego - od Landi Renzo LPG w Katowicach i okolicach nie ASO.

            Proszę o wasze info.
            Favorit , 2 x Fabia i teraz Misio Polarny na lekkim gazie ... to historia mojej przyjaźni ze Skodą .

            Skoda jest ze mną od zawsze.

            Komentarz

            • robert70
              Rider
              • 2008
              • 499

              Ja serwisuję u Rzepki w Mikołowie nie narzekam
              O2 FL 1,6 Mint "MAŁA CZARNA" LPG - LandiRenzo

              Komentarz

              • PrzemekS2
                Drive
                • 2011
                • 76

                LPG

                Jedź do Rzepki w Mikołowie. Może tanio nie jest, ale wiedzą co robią bo tylko to robią

                Komentarz

                • filipous
                  Classic
                  • 2015
                  • 25

                  Rozumiem, że czarne wtryski oraz Landi Skodowskie nie jest dla niego tajemnicą

                  Ok , tak też słyszałem - więc muszę załatwić sobie wolne i podjechać do niego . Czy ma jakieś zastępcze auto tzw. 1 dniowe ? Czy to będzie przesada z mojej strony
                  Favorit , 2 x Fabia i teraz Misio Polarny na lekkim gazie ... to historia mojej przyjaźni ze Skodą .

                  Skoda jest ze mną od zawsze.

                  Komentarz

                  • kapi
                    L&K
                    • 2009
                    • 1174
                    • Fabia combi

                    filipous,
                    na terenie targów katowickich masz gazownika - MARKET POL
                    tu też masz gazownika : Dobrego Urobku 5, 40-810 Katowice
                    w Mikołowie też - jak wyżej polecają.

                    MarketPol też ma autoryzacje LR

                    jeździłem do każdego z ww. - każdy ma inne ceny.

                    Silesia cars wymienili wtryski bez zająknięcia, Market Pol chcieli wymieniać całą instalke na inną.
                    OII sprzedana


                    Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                    Komentarz

                    • filipous
                      Classic
                      • 2015
                      • 25

                      Dzięki , masz fajny przebieg - ja mam na gazie 90 000 km. więc powoli pora sie zastanowić w dobrym serwisie czy nie trzeba będzie zmienić nie tylko wtrysków. Mnie tez proponowali w Davanti zmianę instalacji na STAG , ale opinie są podzielone. Stag to podobno zbieranina. Choć Pan z Davanti o/Bytom brzmiał bardzo fachowo i dał mi 2 alternatywy .

                      Rzepka ma ceny prawie identyczne co w ASO - więc jest drogi i mam do niego kawał . Może jednak warto . Dobry gazownik z polecenia to podstawa.
                      Favorit , 2 x Fabia i teraz Misio Polarny na lekkim gazie ... to historia mojej przyjaźni ze Skodą .

                      Skoda jest ze mną od zawsze.

                      Komentarz

                      • kapi
                        L&K
                        • 2009
                        • 1174
                        • Fabia combi

                        Zamieszczone przez filipous
                        Dzięki , masz fajny przebieg - ja mam na gazie 90 000 km.
                        moja "stopka" troche już nieaktualna.... ops:

                        w zeszłym tyg wymieniłem rozrząd (ASO Hlucin) - obecnie mam 95kkm.

                        jak bedziesz miał chwile i chęć, jak prześledzisz forum gazowe, to "wszyscy się znają" i każdy na każdego ma coś do powiedzenia.

                        napisałem moje odczucia post wyżej.
                        teraz serwisuję się na Dobrego urobku, bo oni ostatni " dotknęli mojej instalki" - wymieniali wtryski.
                        a warsztat ten wybrałem sam, po ocenie komentarzy na forum gazowym.

                        powodzenia.
                        OII sprzedana


                        Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                        Komentarz

                        • eaglemirek
                          RS
                          • 2010
                          • 14098
                          • Octavia II combi (1Z5)
                          • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                          Zamieszczone przez kapi
                          w zeszłym tyg wymieniłem rozrząd (ASO Hlucin)
                          Tośmy się minęli bo ja byłem w Hlucin 16.04 Jak cenowo ci wyszło :?: taniej niż w PL :?:



                          CB Harry II ASC + Triflex

                          Pozdrawiam Mirek!!

                          Komentarz

                          • filipous
                            Classic
                            • 2015
                            • 25

                            Ja mam serwis Motopartner - Mariusz Trzeciak , Katowice ul. Miedziana. Nie robi LPG .

                            Mogę spokojnie polecic w ciemno pod kątem rozrządów i innych tematów VAG - jest BARDZO dobry .
                            Favorit , 2 x Fabia i teraz Misio Polarny na lekkim gazie ... to historia mojej przyjaźni ze Skodą .

                            Skoda jest ze mną od zawsze.

                            Komentarz

                            • kapi
                              L&K
                              • 2009
                              • 1174
                              • Fabia combi

                              Zamieszczone przez eaglemirek
                              Zamieszczone przez kapi
                              w zeszłym tyg wymieniłem rozrząd (ASO Hlucin)
                              Tośmy się minęli bo ja byłem w Hlucin 16.04 Jak cenowo ci wyszło :?: taniej niż w PL :?:
                              w porównaniu do aso w PL - w kieszeni zostało jakieś 400-450 pln. licząc oczywiście przejazd.
                              teraz A1 otwarta na całej długości więc droga tam to bajka - i brak winiet :szeroki_usmiech

                              do tego doszedł normalny serwis olejowy, płyn hamulcowy i wiele innych. takich na 90kkm.

                              normalnie byłem w szoku jak mi powiedzieli, że trzpienie wycieraczek zostały przesmarowane :szeroki_usmiech - o czym świadczyły białe pozostałości smaru....
                              normalnie szooook.
                              i do tego GDM. na kolejny rok.
                              OII sprzedana


                              Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                              Komentarz

                              • eaglemirek
                                RS
                                • 2010
                                • 14098
                                • Octavia II combi (1Z5)
                                • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                                kapi, Też doszedłem do wniosku że Czesi podchodzą inaczej niż nasze ASO do serwisowania i dlatego od początku serwisuję swoją Czeszkę właśnie w Hlucinie :!: Przypadkowo kamerka nagrała kiedyś jak sprawdzali oświetlenie i nie wiedzieli co z moimi postojówkami (mam brewki :szeroki_usmiech ) to cała ekipa się zebrała z kierownikiem zmiany włącznie :diabelski_usmiech
                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Nlpn5SIeVfE[/youtube]



                                CB Harry II ASC + Triflex

                                Pozdrawiam Mirek!!

                                Komentarz

                                • filipous
                                  Classic
                                  • 2015
                                  • 25

                                  Super filmik zachęca do odwiedzin u chłopaków

                                  Muszę obczaić ile to kilometrów - ciekawe czy dadza radę z Landi Renzo LPG i falujacymi obrotami
                                  Favorit , 2 x Fabia i teraz Misio Polarny na lekkim gazie ... to historia mojej przyjaźni ze Skodą .

                                  Skoda jest ze mną od zawsze.

                                  Komentarz

                                  • howard
                                    Rider
                                    • 2014
                                    • 255

                                    Jeśli chodzi o Lemir Dabrowa Górnicza to też polecam. Jak przedmówcy super obsluga i proponujątańsze rozwiązania z korzyściądla klenta. Robiłem przeglad u nich po 2 latach i wczesniej szybę po kamieniu wymienialem i naprawde super za każdym razem.
                                    Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                                    Komentarz

                                    • kapi
                                      L&K
                                      • 2009
                                      • 1174
                                      • Fabia combi

                                      Zamieszczone przez filipous
                                      ciekawe czy dadza radę z Landi Renzo LPG
                                      raczej szukaj gazownika w swojej okolicy - bo później bedzie "spychologia stosowana", że to nie oni zepsuli. Namiary podawałem wyżej i każdy z nich polecam.
                                      ale falujące obroty na PB - jak najbardziej.

                                      Zamieszczone przez filipous
                                      Muszę obczaić ile to kilometrów
                                      z Zabrza - ok.80km. 8)
                                      wpadasz na A4 -> A1 -> i zjazd na Hlucin.
                                      ale teraz trzeba zjechać wcześniej - Bohumin - bo dalej droga jest w remoncie i są objazdy.
                                      OII sprzedana


                                      Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                      Komentarz

                                      • filipous
                                        Classic
                                        • 2015
                                        • 25

                                        Tak najbliżej mnie jest Ganninex - dosłownie 10 minut piechotą .

                                        Nawet dość sensownie mi tam się wydaje , jednak to jest ASO - więc jakoś tak do LPG .... no nie wiem .

                                        Mają tam jednego sensownego gazownika , który przeszedł od Śliwki , więc może się zna na temacie , pracuje już kilka lat.

                                        Chyba będę skazany na ASO , bo pojawił się błąd na jednym z cylindrów - sprawa dotyczy PB i LPG - a oni mają sprzęt do jednego i drugiego - znając problem. Rozmawiałem z nimi i faktycznie wiedzą o co chodzi. Byle poprawili , a nie sp... psuli .
                                        Favorit , 2 x Fabia i teraz Misio Polarny na lekkim gazie ... to historia mojej przyjaźni ze Skodą .

                                        Skoda jest ze mną od zawsze.

                                        Komentarz

                                        • gieniug66
                                          L&K
                                          S_OCP Member
                                          • 2007
                                          • 1100
                                          • Seat

                                          filipous, nie wiem czy Ci będzie pasowało, ale polecam GC autogaz w Czeladzi praktycznie w Sosnowcu obok szpitala "Górniczego" montowałem tam instalacje, wiele szukałem i pytałem i wszyscy pozytywnie się wypowiadali, ja sam jestem mega zadowolony.
                                          Zadzwoń zapytaj, porozmawiaj to nic nie kosztuje 322670625
                                          Życie jest piękne
                                          ...... tylko ludzie to ...

                                          Komentarz

                                          • howard
                                            Rider
                                            • 2014
                                            • 255

                                            filipous, w ganinexie maja dobrego gazownika. wczoraj nawet bylem zeby posprawdzalmoja instalke przed sprzedażą i naprawdę wie co robi. ma na imię Waldek.
                                            Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                                            Komentarz

                                            • filipous
                                              Classic
                                              • 2015
                                              • 25

                                              Słuchajcie, polecam Ganninex jeśli chodzi o LPG.

                                              PAN Waldek ustawił mi instalację, poprawił przepustnicę i jest super. To PAN , który montuje instalki do nowych aut. Ma pojęcie.

                                              Cena też super. Sprawdziłem robotę i widzę dbałość o szczegóły. Doradcy mili i mimo że powiedziałem "jestem z branży" nie stracili zapału i byli profesjonalni. Warunki przyjęcia auta wygodne, samochód umyto po przeglądzie za moją zgodą.

                                              7-5-15 - umówiłem się na poniedziałek . Robię rozrząd - cena jest ok. Mam nadzieję , że dadzą radę .
                                              Favorit , 2 x Fabia i teraz Misio Polarny na lekkim gazie ... to historia mojej przyjaźni ze Skodą .

                                              Skoda jest ze mną od zawsze.

                                              Komentarz

                                              • Tobi77
                                                Rider
                                                • 2012
                                                • 509
                                                • Octavia I combi (1U5)
                                                • AHF 1.9 TDI VP 110 KM

                                                Firma Konrad, Katowice Oswobodzenia 50.
                                                Robił ktoś u nich felgi? Podobno robią dobrze i tanio. Czytałem coś kiedyś na forum alfy jak jeszcze chciałem jedną kupić.
                                                Moja Octavia

                                                Komentarz

                                                • Andja
                                                  Rider
                                                  • 2006
                                                  • 596

                                                  Jakiegoś dobrego elektryka do centralnego zamka w FI potrzebuje - nie święci się czerwona dioda w drzwiach i jest problem z otwarciem prawych drzwi (centralny słychać że działa ale nie zawsze bolec odskakuje)

                                                  Komentarz

                                                  • filipous
                                                    Classic
                                                    • 2015
                                                    • 25

                                                    Poroszę - Tomek , jest z Pyrzowic , ale bywa w Katowicach .

                                                    Tel. podam na priv .Powołaj się na Filipa z Octavii Białej .
                                                    Favorit , 2 x Fabia i teraz Misio Polarny na lekkim gazie ... to historia mojej przyjaźni ze Skodą .

                                                    Skoda jest ze mną od zawsze.

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...